Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlsíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

ISE Dusičnanový anion (NO3-)

ISE Dusičnanový anion (NO3-)
Kód:
PS-3521

Cena:

Cena
10.560,00 Kč

Určeno pro předmět:

ChemieEnvironmentalistikaBiologie

Popis produktu

Tuto elektrodu lze připojit k bezdrátovému senzoru pH. Umožňuje studentům měřit potenciál a koncentraci dusičnanových iontů (NO3-) ve vodných roztocích. Elektroda obsahuje standardní PVC membránu. Každá taková membrána má ze své podstaty omezenou životnost. Z toho důvodu ji nabízíme samostatně jako spotřební materiál (SC-3527). PASCO ISE elektrody splňují průmyslové standardy a při správném použití poskytují perfektní výsledky. Použití však vyžaduje znalost správných postupů, nedoporučujeme tedy jejich používání na základních školách.

Video

Související produkty

Zpravodaj Pasco

Chcete být neustále v obraze? Mít aktuální informace, inspirativní tipy a přehled o chystaných seminářích? Přihlaste se k odběru zpravodaje Pasco a nic z toho vám neunikne.

Mám zájem

Kontaktujte nás

Máte zájem o senzory a čidla PASCO? Nebo vás zajímají podrobnější informace?
Neváhejte nás kontaktovat:

+420 222 312 451

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím svůj telefon

Vyplňte prosím správně svůj email

Zanechte nám prosím zprávu

* povinná položka

Neplatný vstup

Udělte prosím souhlas

  • logo1
  • SAMLabs Logo grey