Vážení vyučující,

pokud se chcete blíže seznámit s obsluhou PASCO software, manipulací se senzory či více poznat metodické možností implementace měřicího systému do vyučování, navštivte náš seminář. Obraťte se na nás a my Vám předvedeme, jak jednoduché je zrealizovat nějaký fyzikální, chemický či biologický experiment přímo ve Vaší škole!

Hlavním cílem PASCO platformy je přiblížit přírodovědné zákony studentům a žákům - tak, aby si je mohli "osahat". Setkejte se i Vy s PASCO osobně! Neostýchejte se přírodních zákonů, zjistěte, že i exaktní vědy mohou být zábavné a poutavé a předejte tuto zkušenost Vašim žákům!

Můžeme pro vás zrealizovat širokou paletu školení, počínaje seznámením s technickými základy využívání PASCO systému, až po metodické semináře, hospitační hodiny či asistenci odborníka přímo ve vaší výuce.

Nabídku akreditovaných kurzů naleznete zde na http://www.smov.cz/kurzy/merici-systemy

V případě zájmu o další informace volejte na tel.: 724 848 705 (Miroslav Staněk) nebo nás kontaktujte prostřednictvím formuláře níže.

Zpravodaj Pasco

Chcete být neustále v obraze? Mít aktuální informace, inspirativní tipy a přehled o chystaných seminářích? Přihlaste se k odběru zpravodaje Pasco a nic z toho vám neunikne.

Mám zájem

Kontaktujte nás

Máte zájem o senzory a čidla PASCO? Nebo vás zajímají podrobnější informace?
Neváhejte nás kontaktovat:

+420 222 312 451

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím svůj telefon

Vyplňte prosím správně svůj email

Zanechte nám prosím zprávu

* povinná položka

Udělte prosím souhlas

  • logo1