Programování a kódingu se můžete věnovat i na vyšší úrovni v rámci specificky informatických či STEM projektů. PASCO vyvinulo řadu aktuátorů, které sdružilo do několika funkčních sad tak, aby jejich využití ve výuce bylo co možná nejjednodušší. 


Controlnode

 

Do jednotky //control.Node uvnitř PASCObota lze připojit další aktuátory, např. servomotor ovládající robotické chapadlo nebo moduly sledování čáry či vzdálenosti od překážky. Bohatou nabídku aktuátorů naleznete setříděnu v PASCO kódingových sadách.

  • PASCObot překračuje možnosti typických robotických pomůcek, protože kombinuje reálnočasový sběr dat a jejich analýzu s vlastním programováním chování robota.
  • Žáci nejenže vidí, že robot reaguje na jimi vytvořený algoritmus, ale v reálném čase sledují grafy dat, která jej ke konkrétnímu chování vedou.
  • PASCObot se snadno sestavuje i programuje. Jeho šasi se skládá se z pouhých šesti kusů, včetně dvou krokových motorůa ovládací jednotky //control.Node, která je jeho jakýmsi srdcem. Kód provádění algoritmu může být obsažen v připojeném počítači, nebo je přímo do //control.Node nahrán a vyvolán autonomně.
  • Do jednotky //control.Node uvnitř PASCObota lze připojit další aktuátory, např. servomotor ovládající robotické chapadlo nebo moduly sledování čáry či vzdálenosti od překážky. Bohatou nabídku aktuátorů naleznete setříděnu v PASCO kódingových sadách.

Ukázky kompletních programovacích sad

Zpravodaj Pasco

Chcete být neustále v obraze? Mít aktuální informace, inspirativní tipy a přehled o chystaných seminářích? Přihlaste se k odběru zpravodaje Pasco a nic z toho vám neunikne.

Mám zájem

Kontaktujte nás

Máte zájem o senzory a čidla PASCO? Nebo vás zajímají podrobnější informace?
Neváhejte nás kontaktovat:

+420 222 312 451

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím svůj telefon

Vyplňte prosím správně svůj email

Zanechte nám prosím zprávu

* povinná položka

Udělte prosím souhlas

  • logo1