Bezdrátový akcelerometr s výškoměrem

Bezdrátový akcelerometr s výškoměrem
Kód:
PS-3223

Cena:

Cena
6.430,00 Kč

Určeno pro předmět:

Fyzika Environmentalistika

Popis produktu

3-osý akcelerometr a výškoměr obsahuje gumový popruh, takže studenti jej mohou vhodně připevnit např. na sebe a pak mohou sbírat data během libovolných fyzických činností, aniž by jim při tom překážely kabely. Snímač je obklopen pogumovaným pouzdrem, které jej chrání před nárazy. 3-osý akcelerometr a výškoměr může také vzdáleně zaznamenávat data zrychlení a nadmořské výšky, což je ideální např pro záznam pohybu horské dráhy apod.

Ukládání dat do interní paměti

V režimu vzdáleného sběru dat můžete do interní paměti zaznamenávat data celé dny, týdny a dokonce měsíce, a to bez nutnosti připojení k PC či tabletu. Na konci experimentu stačí spustit PASCO software a naměřené hodnoty z čidla stáhnout.

Upozornění: zařízení se systémem Windows, Chromebook a starší Macintosh nemají nativní podporu Bluetooth® 4.0 a vyžadují použití adaptéru PS-3500. Všechny současné modely Mac, iPad, iPhone, Android tablety nebo telefony podporují přímé připojení k PASCO Bluetooth senzorům a nevyžadují adaptér.

Video

Související produkty

Zpravodaj Pasco

Chcete být neustále v obraze? Mít aktuální informace, inspirativní tipy a přehled o chystaných seminářích? Přihlaste se k odběru zpravodaje Pasco a nic z toho vám neunikne.

Mám zájem

Kontaktujte nás

Máte zájem o senzory a čidla PASCO? Nebo vás zajímají podrobnější informace?
Neváhejte nás kontaktovat:

+420 222 312 451

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím svůj telefon

Vyplňte prosím správně svůj email

Zanechte nám prosím zprávu

* povinná položka

Udělte prosím souhlas

  • logo1
  • SAMLabs Logo grey