Vrtulový pohon Smart Fan

Vrtulový pohon Smart Fan
Kód:
ME-1242

Cena:

Cena
4.510,00 Kč

Určeno pro předmět:

Fyzika Informatika

Popis produktu

Pokud je příslušenství Smart Fan připojeno k „chytrému“ vozíku, umožňuje nebývale vysokou úroveň programovatelnosti a funkčnosti.

Studenti mohou vrtulový pohon bezdrátově ovládat pomocí softwaru PASCO, zapínat ho nebo vypínat nebo upravovat velikost jeho tahu. V prostředí softwaru Capstone jsou k dispozici také pokročilejší funkce, pomocí nichž mohou uživatelé zcela individuálně programovat průběh chodu vrtule. Jako vstupní parametry mohou sloužit data z měření senzorů na vozíčku Smart Cart nebo z jiných senzorů PASCO! Vozíček je tak uplatnitelný také v základech vyučování automatizace, algoritmů pro zkoumání zpětné vazby apod.

Příslušenství Smart Fan však může být připojeno a použito s jakýmkoliv vozíkem PASCO, aby se prokázaly základní principy rovnovážného pohybu. Na vrtuli je umístěn mechanický spínač, kterým lze pohon vrtule ovládat přímo, bez nutnosti programového ovládání z prostředí softwaru PASCO. Tímto tlačítkem přepínáme vrtuli do režimů nízké, střední a vysoké rychlosti otáčení.

Související produkty

Zpravodaj Pasco

Chcete být neustále v obraze? Mít aktuální informace, inspirativní tipy a přehled o chystaných seminářích? Přihlaste se k odběru zpravodaje Pasco a nic z toho vám neunikne.

Mám zájem

Kontaktujte nás

Máte zájem o senzory a čidla PASCO? Nebo vás zajímají podrobnější informace?
Neváhejte nás kontaktovat:

+420 222 312 451

Vyplňte prosím své jméno

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím svůj telefon

Vyplňte prosím správně svůj email

Zanechte nám prosím zprávu

* povinná položka

Udělte prosím souhlas

  • logo1